Фільм Хлопець з моря (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У невеликому приморському місті, розташованому на узбережжі Індонезії, розгорнулися драматичні події. Нещодавно місцеві жителі пережили сильне цунамі. Потім на біду городян прийшла руйнівна війна. Їм доводиться миритися з цим горем і розбирати завали, відновлювати містечко. Серед бажаючих допомогти була проста жінка на ім’я Ацуко. У неї була нещасна доля. Чоловік кинув бідолаху м з сином на руках. Вона одна піднімала свого сина Такасі. Однак індонезійка не стала жорсткою і черствою. В її серці жила любов і доброта. Відкрита, щедра жінка готова будь-кому прийти на допомогу. Вона повірити не могла, що одного разу врятує людині життя.

Прочісуючи берег, сімейство виявляє незнайомого хлопця. Вони приймають рішення, забрати бідолаху в свій будинок. Незабаром він приходить в себе. Однак нещасний не пам’ятає свого імені. Тоді рятівниця починає називати його Рау. Юнак зміцнів, встав на ноги. На вигляд це був звичайний хлопчина. Нічим він не виділявся з натовпу. Фільм Хлопець з моря (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Несподівано з ним почали відбуватися дивні речі. Здібності гостя стали лякати матір з сином, що оточують. Самому Рау належить дізнатися все про своє минуле. Ким виявиться хлопчина, що прийшов з моря?

Режисер: Кодзі Фукада
Актори: Дін Фудзіока, Маю Цурута, Тайга, Дзюнко Абе, Адіпаті Долкен


загрузка...