Насправді фільм «Хмарний атлас» — це дуже серйозна, складна і заплутана картина, яка створювалася за однойменною мотивами роману Девіда Мітчелла. В основі сюжету даного роману шість історій з різноманітними подіями. Ці історії в більшості відбуваються на берегах Австралії, в середині 19 століття, також дії будуть відбуватися на європейській частині під час світової війни, потім ми побачимо Каліфорнії 1970-х років, і поступово підемо до неминучого майбутнього. Останні дві історії ввели нашого героя в якийсь пост-апокаліпсичний режим. Але пов’язує ці всі картини лише одне — це головний герой, якого грає неповторний Том Хенкс.

Напевно у вас відразу дозрів питання Як може одна і та ж людина зможе відразу побувати різній сфері діяльності і в різній зовнішності. Все дуже просто — це просто одна і та ж душа, яка побуває в шести реінкарнаціях. Тільки долі відомо чим пов’язане попереднє життя з колишньою. Що найцікавіше що, герой кожної історії є читачем попередньої. Даний художній твір дуже сильно закручено, яке знято на тему переселення душ. Фільм Хмарний атлас (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Також в даній картині будуть дуже хороші спецефекти, вони додадуть якоїсь краси і натуральності. Ті деякі люди, які володіють інформацією про що буде знято фільм, в один голос вигукують, що таку картину практично неможливо зняти.

Режисер: Лана Вачовскі, Том Тиквер, Ліллі Вачовські
В ролях: Том Хенкс, Холлі Беррі, Джим Бродбент, Джим Стерджесс, Бен Уішоу, Хьюго Уівінг, Пе Ду-на, Х’ю Грант, Сьюзен Сарандон, Джеймс д’арсі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress