Двоє друзів все своє життя мріють про велике багатство, дорогих автомобілях і натовпи прихильниць. Ось тільки товариші терплять постійні невдачі, а повсякденна життєдіяльність залишає бажати кращого. Убоге існування підштовхує дует невдах на вчинення безрозсудного вчинку. Герої фільму наважуються на пограбування магазину, що займається продажем мобільних телефонів. Тікаючи від правоохоронних органів, «новоспечені» грабіжники ховаються в квартирі, яка належить паралізованій самотній жінці.

Сама мешканка будинку втомилася від свого існування, без можливості пересуватися, і вирішує використовувати даний випадок, щоб померти. Громадянка бачить у зловмисників вогнепальну зброю і придумує грандіозний план. Мадам різними способами починає виводити незвичайних грабіжників з себе, сподіваючись, що хлопці її застрелять. У цей час імпульсивний охоронець закону в минулому намагається знайти злісного викрадача свого особистого рушниці.

Неймовірні події огортають тиху квартирку і сходову клітку. Два товариші незабаром починають шкодувати, що опинилися в неймовірному будинку, наповненому незвичайними людьми. Фільм Холодна риба (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Жао Сяочжі
Актори: Чень Цзяньбинь, Жень Сусі, Пань Биньлун, Чжан Юй, Ма Иньинь, Ван Яньхуэй, Цзю Кун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress