загрузка...


У п’ятдесяті роки європейські території перетворюються в регіон непримиренного, жорсткого політичного протистояння західних країн і держав, до складу входять Варшавського договору. В Польщі існував соціалістичний лад, тому населення в правильність свято вірило обраного шляху, майбутнього народ до багатообіцяючим благ комунізму. Особливості географічного розташування робили країну привабливою для особливого роду діяльності, що змушувало спецслужби впливових держав тримати під контролем пересування громадян через кордони в обох напрямках.

Особливо уважно міжнародні розвідувальні організації спостерігали за співвітчизниками, які відвідують досить часто цивілізований Захід з певних причин, цілком об’єктивними удаваним і не підозрілими. Творчі особистості, які проживають на території соціалістичних держав, відчували тиск з боку влади, не дозволяють висловлювати в повній мірі свої життєві погляди за допомогою мистецтва. Вони прагнули знайти способи перебратися в більш лояльний і демократичний капіталістичний світ. Танцювальний колектив, який користується великою популярністю серед поляків, перебував під суворим контролем, оскільки періодично здійснював гастролі за кордон. Фільм Холодна війна (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Існувала велика небезпека виникнення провокаційних дій щодо популярних танцюристів. Між музикантом Віктором і перспективною танцівницею встановилися романтичні взаємини, що значно ускладнюють непросту ситуацію.

Режисер: Павло Павліковський
В ролях: Іоанна куліг, Томаш Кот, Борис Шиц, Жанна Балібар, Агата Кулеша, Седрік Кан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress