Події розгортаються в глухому селі десь на просторах Америки. Тут у холодному листопаді прийнято полювати на оленя. Однак на полювання виходять лише молоді дівчата — це сімейна традиція. Сюжет закручений навколо юної леді, якій виповнилося лише дванадцять років. Її звуть Флоренс. Вона в передчутті чекає цього моменту для здійснення таємничого ритуалу. Ця традиція передається від матері до дочки вже багато поколінь поспіль.

У разі вдалого результату на полюванні, дівчина отримає почесний статус дорослої людини. Це неодмінно висока честь, але в той же час велика відповідальність, адже в такому незвичайному для Флоренс заняття може статися все що завгодно. Необхідно ретельно підготуватися і передбачити всі нюанси. В сільській глушині посеред Америки дванадцятирічна Флоренс не може дочекатися своєї першої полювання на оленя.

Сімейну традицію передають вже багато поколінь дочок від матерів, і вбивство оленя знаменує початок дорослого життя Флоренс. Фільм Холодний листопад (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Карл Джейкоб
В ролях: Біжу Аббас, Карл Джейкоб, Ганна Клемп, Мері Кей Форте-Спэлдинг, Хайді Феллнер, Білл Купер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress