Фільм XOXO (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ітан Шоу молодий хлопець і діджей-початківець. У нього є хіт, який став дуже модним серед багатьох його шанувальників. Він вирішує відправитися на найбільший фестиваль в країні, де виступлять кращі діджеї країни. Цю поїздку він здійснює на диско-автобусі разом зі своїми друзями і просто людьми, які сильно бажають відвідати такий захід, де навіть виступить найвідоміший діджей світу Авіла. Не без проблем наш герой все-таки добирається до місця призначення, але є серйозна проблема, що його не пускають за лаштунки, з-за того, що його менеджер запізнюється, а у нього на руках всі необхідні документи.

Йому доведеться пройти багато серйозних перешкод, щоб опинитися на сцені і виступити перед величезною аудиторією.Тим часом, поки Ітан вирішує безліч своїх проблем, на вечірку зі своїми близькими подругами їде дівчина на ім’я Крістал, яка нещодавно зустріла хорошого хлопця Джордона, але вже зараз впевнена, що це той чоловік, якого вона чекала. Фільм XOXO (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Її чекає багато цікавих пригод і маса нових знайомств, які дуже сильно вплинуть на її рішення і на неї саму. Що ж ще чекає наших героїв на це найбільшою вечірці, де всі відриваються.

Режисер: Крістофер Луї
В ролях: Сара Хайланд, Айони Скай, Хейлі Кийоко, Райан Хансен, Йен Ентоні Дейл, Грем Філліпс, Кріс Д Мужі Хоробрі, Бріанна Хоуї, ЛаМоника Гаррет, Бретт Девіс


загрузка...