Життя неймовірно змінюється для малятка Джетт після переїзду в резервацію. Суспільство кінця шістдесятих разюче відрізнялося від сучасних реалій життєвими пріоритетами, зумовленими існуванням забобонів до деяких народностей. Народжена від батьків, що належать до різних національностей, героїня ще не розуміла власної провини, яка загнала сімейство під покров глушини. Безпосередня близькість до природності, підштовхує дитину до злиття з природними різноголосими проявами, чужими іншим мешканцям, навчаючись мови птахів, дерев, води, що переповнюють захоплене уяву дитини.

Трохи пізніше, прийде усвідомлення власного унікального дару, своєрідного, але вродженого таланту, що не дарованого простій людині. Несумірність незрозумілою зв’язку зміцнюється з часом до повноти природного злиття, а поки цікаві фантазії нетямущого підлітка ніхто не сприймає всерйоз, списуючи відвертість на багате дитячу уяву. Розуміння приїжджої досягається тільки з місцевим єгерем, суворим небагатослівним старим, які звикли до самотнього існування. Він намагається перейнятися відвертістю юного створення, допомагаючи усвідомити цінність наявного дару, одночасно пояснюючи необхідність прийняти істинне призначення.

Вирушаючи в духовну подорож, наставник вчить нетямущих особистість вміло, осмислено керувати потужними емоціями направляючи дар в потрібному корисному напрямку. Фільм Хранитель лісу (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Баррі Чейз
В ролях: Адам Біч, Роджер Уіллі, Стефані Уоллес, Кірі Гудсон, Дакота Уїнн, Дженніфер Освальд, Картер Джон, Джилл Едвардс, Лоренцо Норріс, Метью Джонсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress