Фільм Хуаніта (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі уваги глядачів виявиться проста американська жінка по імені Хуаніта. Вона живе у великому місті, який обтяжений багатьма сучасними проблемами і неприємностями. Життя її нудна і одноманітна. Коли вона була молодою, то мріяла, що зможе обзавестися солідним будинком, вдало вийде заміж і народить здоровеньких дітей. Тільки їй була уготована доля іншого плану. За спиною у героїні кілька невдалих шлюбів. Вона поставила на ноги трьох дітей, але всі її старання полетіли під укіс. Старший син вибрав для себе життя, повне криміналу. Хуаніта взяла на себе обов’язки з приготування їжі для своєї внучки. Вона намагається забезпечити близьких усіма благами, та ще й наводить порядок в будинку.

Протягом останніх 9 років вона займає посаду в лікарні, не маючи можливості повноцінно відпочивати. Вона лише може мріяти про відпустку. Дочка відмовляється підтримувати маму. Вона народила дитину, але не бажає доглядати за нею, ставлячи перед Хуанітою багато інших завдань. Але одного разу життя героїні стає зовсім іншим.

Вона вирішує здійснити втечу з власного будинку, озброївшись лише картою країни. Її чекає захоплююча подорож по країні, а до чого вона приведе – невідомо. Фільм Хуаніта (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кларк Джонсон
Актори: Елфрі Вудард, Ешлі Еткінсон, Линдсли Реєстрація, Адам Біч, латання Річардсон Джексон, Блер Андервуд, Маркус Хендерсон, Елейн Майлз, Сем Хеннінгс, Беррі Дж. Реткліфф


загрузка...