Фільм Хвилі (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Тесс — молода, симпатична дівчина, яка втекла з рідного дому вісімнадцять років тому, залишивши свого маленького братика. За сюжетом «Хвилі» її вмираючий дідусь просить онуку повернутися в рідний дім, щоб встигнути з нею попрощатися. Тесс не горить бажанням повертатися в рідний дім, але і проігнорувати останнє прохання дідуся теж не може. По дорозі додому вона зустрічається з різними людьми і набирається позитивних вражень. Робить це наша героїня через те, що побоюється перспективи зіткнутися з демонами зі свого минулого.

На прохання вмираючого дідуся Тесс погоджується повернутися в рідний дім, з якого втекла вісімнадцять років тому, кинувши маленького брата. Але перспектива зустрітися віч-на-віч з демонами минулого лякає дівчину. Тому вона намагається отримати по шляху якомога більше позитивних вражень і познайомитися з цікавими людьми.

Молода жінка на ім’я ТЕС, відправляється в подорож, щоб знайти свого молодшого брата, якого вона не бачила вже 18 років на прохання свого вмираючого Діда. Фільм Хвилі (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джастін Лі
Актори: Саммер Спіро, Корбін Бернсен, Гебріелль Стоун, Бреннан Мюррей, Kuali’i Wittman


загрузка...