У центрі оповідання виявляється Чан Генчхоль, який є жахливим психопатом. Головний герой серйозний маніяк і вбивця, вбиває на своєму шляху невинних жертв. За злочинцем женуться поліцейські, які вже не перший рік намагаються вийти на слід злодія. Співробітники правоохоронних органів щоразу виявлялися в пастці, оскільки злочинець вводив їх в оману. Чан Генчхоль досить часто здійснював злочин, кожне з якого було схоже одним характером. Одного разу жертвою маніяка стає Чан Джуен, дочка начальника поліції перебуває у відставці. Головний герой жорстоко знущався над беззахисною дівчиною, після чого її зловтішно вбив.

Чоловік був упевнений, що всі його вчинки залишаться безкарними, оскільки він намагається не допускати ніяких помилок, і з допомогою своєї обережності він відтягує момент свого затримання. Після того, як маніяк позбавив життя Чан Джуен, її молода людина починає самостійне розслідування. Фільм Я бачив диявола (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кім Сухен працює агентом спецслужби, він чудово справляється зі своїми обов’язками і стикався з різною складністю завданнями. Молодий чоловік шукає маніяка не для того, що б покарати його, а для того, що б зробити його своєю жертвою.

Режисер: Кім Чжі Ун
В ролях: Лі Бен хон, Чхве Мін-сик, Чон Гук-хван, Чхон Хо-джин, Про Сан-ха, Кім Юн-зі, Чхве Му-сон, Кім Ін-зі, Чо Док-че, Хан Чхор-у

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress