Фільм Я – це любов (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У фільмі «Я – це любов» Едуардо, голова заможного сімейства Реккі, протягом багатьох років, важко хворіє. Стан хворого погіршується, і чоловік розуміє, що його дні полічені. Під час святкування чергового, і найімовірніше – останнього ювілею, Едуардо оголосив численним родичам і претендентам на спадщину про своє рішення залишити сімейний бізнес синові Танкреді та онуку Едуардо-молодшому. Останній прийняв подібний подарунок долі без належної радості: він не бачить себе солідним підприємцем і аж ніяк не бажає займатися управлінням великою компанією.

Його мрія – відкрити разом з другом Антоніо хороший ресторан, проте грошей на втілення цієї ідеї у чоловіка немає. Едуардо збирається з силами, щоб попросити необхідні кошти у смертельно хворого батька, який, найвірогідніше, буде незадоволеним несподіваним рішенням сина. Фільм Я – це любов (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Спокою сім’ї прийшов кінець, коли мати Едуардо пристрасно закохалася в чарівного Антоніо і стала змінювати з молодою людиною власного чоловіка. В кінці життя Едуардо-старший з болем бачить, що його щастя було всього лише ілюзією.

Режисер: Лука Гуаданьіно
В ролях: Тільда Суінтон, Флавіо Паренти, Едоардо Габбриэллини, Альба Рорвахер, Піппо Дельбонно, Марія Пайато, Діан Флері, Варіс Ахлувалиа, Маттіа Дзаккаро, Джиневра Нотарбартоло


загрузка...