Підліток Грег Гейнс — учень старших класів. Тихий і відлюдний сімнадцятирічний хлопчина намагається приховати свої комплекси, як і багато підлітків. Він боїться чужої думки і не хоче виділятися серед однолітків, тому підтримує всі соціальні касти, на які сам і розділив всіх учнів. У нього є один хороший друг Ерл, разом з яким він знімає короткометражні пародії на відомі фільми. З дитинства Грег підтримував добрі стосунки зі своєю сусідкою, яку звали Рейчел. Дівчинка навчається разом з ними, нещодавно лікарі поставили їй смертельний діагноз, і, дізнавшись про це, Грег вирішив її відвідати.

Вони почали багато спілкуватися. Юнак зміг зацікавити дівчину, познайомив її з Ерлом. Приятелі показали їй свою кіноколекцію. За порадою своєї однокласниці Медісон хлопці вирішили зняти нову короткометражку, присвячену Рейчел. Вони зрозуміли, що зобов’язані це зробити і, закинувши навчання, взялися за справу. Тепер всі їх час займають зйомки. Незабаром Гейнсу повідомили, що його надходження в коледж під загрозою, адже його успішність помітно погіршилася. Фільм Я, Ерл і вмирає дівчина (2015) дивитися в хорошій якості.

Між тим хвору дівчину помістили в хоспіс, їй стало набагато гірше. В той день, коли відбувався випускний, Грег, надівши смокінг, відправився в госпіталь. Він показав Рейчел фільм, який був зроблений спеціально для неї.

Режисер: Альфонсо Гомес-Рехон
В ролях: Томас Манн, АрДжей Сайлер, Олівія Кук, Нік Офферман, Конні Бріттон, Моллі Шеннон, Джон Бернтал, Метт Беннетт, К. С. Хьюз, Масам Холден

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress