Багато років тому Глен розійшовся зі своєю дружиною, яка бачила в ньому типового невдахи. У результаті єдина донька пари залишилася з матір’ю. Однак майже відразу після розставання з дружиною кар’єра чоловіка пішла в гору. Тепер він є успішним кіносценаристом, послугами якого користуються найвідоміші режисери і продюсери. У головного героя є розкішний особняк. Немає у нього проблем і з представницями слабкої статі. Жінки пачками вішаються на шию забезпеченого і впевненого в собі красеня. При цьому Глен не забуває про існування дочки. Він підтримує з Чайною гарні, теплі стосунки.

Одного разу чоловік пропонує їй пожити у нього вдома кілька тижнів. Дівчина дуже рада представилася можливість познайомитися з багатьма популярними кінодіячами, регулярно відвідують особняк її батька. Через деякий час юна особа зустрічає Леслі Гудвіна, який широко відомий завдяки своїм шедевральним фільмів. Також привабливий 80-річний старий «славиться» любов’ю до молоденьким дівчатам. Йому не складає труднощів закрутити голову Чайне.

Незабаром про їх роман стає відомо Глену. І такий розвиток подій абсолютно не влаштовує головного героя, який мріяв про краще майбутнє для своєї дитини. Фільм Я люблю тебе, татку (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Луїс С. К.
В ролях: Памела Адлон, Джордж Червоною, Роуз Бірн, Луїс С. К., Чарлі Дей, Венида Еванс, Іді Фалько, Хелен Хант, Сюзанн Ленц, Джон Малкович

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress