Фільм Я не такий! Я не така! (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дружні зв’язки, засновані на перенесених спільно труднощах і важких переживаннях, мають велику міцність. Три жінки зберегли вірну, багаторічну дружбу, не втративши взаєморозуміння і абсолютної довіри. Душевне єднання, здобутий за роки пройдених стоїчно випробувань, стало непорушною основою для продовження відкритих, щирих відносин. Взаємна підтримка надавала впевненості у правильності прийнятих рішень, дозволяла періодично відволіктися від стомлюючої, повсякденної рутини, отримати новий заряд бадьорості для продовження численних обов’язків. Незабаром в житті давніх подруг з’являється фатальна красуня Марго, яка зуміла завести інтрижки з чоловіками всіх приятельок.

Поява загального ворога набагато сильніше згуртовує подружок, роблячи товариський союз надійним гарантом для здійснення жорстокого помсти підлою розлучниці. Дізнавшись незаперечну інформацію про зраду подружжя, ображені зрадою дружини починають міркувати про підступні способи помсти. Фільм Я не такий! Я не така! (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Після недовгих роздумів вони відкинули думки про фізичне покарання або гучний скандал. Вони мають намір перетворити існування джерела всіх смутку в постійні страждання.

Режисер: Руслан Паушу
Актори: Філіп Рейнхардт, Ганна Чуріна, Христина Бабушкіна, Рената Піотровські, Анатолій Руденко, Іван Кокорін, Наталія Лесніковська, Тимур Боканча, Олена Драпеко, Валентина Мазунина


загрузка...