Кожну дитину можна віднести до однієї з трьох категорій дітей. Одні – старанні діти своїх батьків, у всьому намагаються слухатися старших, не засмучувати їх і робити все те, про що їх просять. Інші діти роблять спроби суперечити своїм рідним людям, робити їм на зло, не слухати не єдиного слова. Ну, а треті – роблять вигляд, що прислухаються до думки рідних людей, але все робить так, як їм того хочеться. Головний герой картини не відноситься ні до однієї категорії дітей, він дуже любить мріяти. Він завжди хотів стати льотчиком, але батьки не поділяли його думки.

Після двадцяти років він став хорошим архітектором, адже так вирішили рідні люди, а він навіть не зрозумів, як це сталося. Його батько посилає хлопця у великий мегаполіс, адже саме там, на думку рідної людини, герой зуміє набратися необхідного досвіду. Саме в цьому місці він заводить знайомство з прекрасною дівчиною, яка не відноситься до категорії спокійних людей, вона звикла отримувати від життя максимум задоволення, при цьому не має можливості влаштуватися на роботу.

Як-то раз вони зустрічаються в барі, де розповідають один одному про своє життя і проблеми, випивши трохи зайвого, герої роблять неймовірний вчинок – узаконюють свої відносини. Фільм Я один і ти одна 2012 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Шакун Батра
В ролях: Каріна Капур, Імран Кхан, Боман Ірані, Рэтна Патхак, Аеша ДеВитре, Рем Капур, Акшат Верма, Анджу Махендру, Bosco Martis, Раджеш Кхаттар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress