загрузка...


Якщо не знати в подробицях про життя Лэйни Брукс, то може здатися, що вона ідеальна жінка і мати. Однак, познайомившись з нею ближче, можна переконатися, що це не так. З кожним днем героїня падає все нижче і нижче, і не знає, як вибратися з цього замкнутого кола. Хоча у неї є чоловік, вона, все одно, дозволяє собі знайомитися з сторонніми чоловіками заради сексу. При дітях, не соромлячись і не замислюючись про згубний прикладі, вона запросто влаштовує вечірки, на яких рясно ллється не тільки алкоголь, але і наркотики. Її таке життя повністю влаштовує, і тому дівчина не бачить сенсу що-небудь в ній міняти.

Також Лэйни доводиться постійно брехати, щоб хоч якось виправдатися, при цьому становище тільки погіршується. Одного разу вона сама заганяє себе в глухий кут, закручуючи інтрижку з кращим другом чоловіка. Це стає відомо її чоловікові, і багаторічна дружба скоро закінчить своє існування. Здається, що у місіс Брукс нескінченну кількість вад, але одного разу у неї в душі щось прокидається, і змушує змінити ставлення до оточуючих.

Незабаром може настати момент, за яким назад шляху не буде, і це сильно лякає жінку. Чи є шанс все виправити? Фільм Я посміхаюся у відповідь (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Адам Салки
В ролях: Джош Чарльз, Скайлар Гертнер, Шейн Коулмен, Сара Силверман, Нік Тейлор, Міа Баррон, Томас Садоски, Шон Реда, Синтія Дарлоу, Крістін Гріффіт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress