загрузка...


У сюжеті приголомшливою картини «Я щасливий» розповідається історія молодого хлопця Артема. На перший погляд він був звичайним студентом консерваторії, професійним музикантом, день якого був розписаний похвилинно. Насправді це так, тільки ось крім музики він ще дуже любив свою дівчину Аню. Вони були дуже правильною консервативною парою. Тільки безглуздий випадок змінив життя Артема. Якось хлопець прокинувся в парку, і поруч з ним знаходилася мила незнайомка, яку звуть Лілія. Вона пропонує Артему випробувати зовсім нові враження, які він не відчував до цього часу.

Хлопець звик жити по правілма і конкретно знати, що можна, а що не можна. Але пропозиція дівчата звучало як виклик самому Артему, що не знає, що є зовсім інше життя. Ліля знайомить його зі своїм братом Захаром і разом вони намагаються показати Артему життя повної свободи, без будь-яких заборон. Хлопець так легко розлучається з Анею і точно також легко намагається розлучитися зі своєю музикою. Фільм Я щасливий (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але незабаром Артем дізнається, що Ліля і Захар не ті за кого себе видаю і вони не зовсім брат і сестра. Як тепер вчинити Артему, адже йому необхідно виправити безліч необдуманих помилок, особливо розставання з Ганною.

Режисер: Євген Дакота
В ролях: Євген Дакота, Наталія Анісімова, Олександра Верхошанский, Володимир Селезньов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress