Героїня фільму «Я тебе бачу» вже досить давно втратила зір, проте не втрачає надії на благополучне майбутнє. Жінка проживає цілком звичайне життя, намагаючись пристосовуватися до навколишнього середовища. Все життя сліпий мадам кардинально змінюється, коли вона знайомиться з дотепним чоловіком, готовим зав’язати з нею романтичні стосунки. «Новоспечений» залицяльник намагається поліпшити життєдіяльність сліпий, використовуючи власну фантазію, та неперевершене почуття гумору. Незвичайна парочка проводить разом практично весь час, проте з часом щастя сліпої красуні опиняється під загрозою.

Чи можна довіряти новому залицяльнику, або варто побоюватися знайомств з зрячими, коли немає зору? Подивимося! Головною героїнею є сліпа жінка. Але, проблеми із зором не заважають їй закохатися в симпатичного чоловіка. А він прекрасно розуміє що потрібно налагоджувати з нею контакт якимись іншими способами ніж очима.

І наш герой вирішує використовувати свою безмежну доброту і відмінне почуття гумору. У них дуже швидко виходить подолати бар’єри пов’язані зі сліпотою жінки. Фільм Я тебе бачу (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сігрід Андреа Бернардо
Актори: Алессандра де Россі, Julius «Empoy» Marquez

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress