«Я — викладач» – це індійський фільм, що зачіпає гостру проблему дівчини, яка страждає синдромом Туретта. Вона – головна героїня фільму. Вона чітко представляє свою мрію і прагне до неї. Вона мріє стати викладачем, навчати дітей, допомагати розвиватися, і вчити справлятися з життєвими проблемами. Один трагічний збіг обставин заважає мріям збутися. Наїна страждає синдромом Туретта. Захворювання пов’язане з центральною нервовою системою, а також психікою людини. Виражається в мимовільних вигуках і подергиваниях. Наїні складно сказати навіть одне речення без запинки, ніхто не вірить в те, що вона дійсно може стати викладачем.

Звернувшись до школи з вимогою прийняти себе на ставку викладача, Вона отримує неоднозначні відповіді. Але одна школа погоджується взяти викладача на роботу, але зі специфічними вимогами. Сама елітна школа міста бере Наину в якості викладача, при цьому, школа зобов’язана за законом прийняти чотирнадцять чоловік з муніципальних шкіл. Діти бідних батьків, ті хто не завжди в змозі забезпечити себе їжею, саме вони і складають клас Наїни.

Спочатку діти з бідного класу з працею йдуть на контакт з викладачем, але Вона прикладає всі можливі сили для того, щоб налагодити контакт з учнями. Фільм Я — викладач (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сиддхартх Малхотра
В ролях: Рані Мукхерджі, Нирадж Кабі, Рохіт Сарафан, Щ, Суприя Пилгаонкар, Жанат Зубар Рахмані, Вікрам Гокхале, Сачин, Рія Шукла, Хуссейн Далаль, Азіф Басра

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress