У будинку, де завжди панує розуміння, любов, повагу, в один прекрасний, тихий день відбувається жахливе — постріл. Жінка, кохана дружина і мама двох дітей, вчинила самогубство. Чоловік Вінсент відводить дочок до рідних і викликає друга-лікаря, щоб той констатував смерть. Сам чоловік не може прийти в себе. У його голові безліч питань — чому вона так вчинила? В чому причина? Що або хто змусив улюблену піти з життя таким жахливим способом? Однак, шоковий стан Вінсента чомусь не заважає йому рухати тілом дружини і відкинути зброю.

В цей день в їхньому будинку було багато поліцейських, детективів і судмедекспертів. Всі обставини говорили про вчинення самогубства. Але чим більше правоохоронні органи перебували в будинку біля тіла, тим більше розуміли, що тут щось не так. До кінця дня вони винесли свій вердикт — жінка була убита. Оскільки в будинку, за словами чоловіка, крім сім’ї більше нікого не було, головним підозрюваним стає він. Тепер виникає ще більше питань — навіщо вбивати?

А може детективи помиляються? Однак, точно очевидно одне — Вінсент приховує від полісменів важливу інформацію. Причина такої поведінки поки незрозуміла… Фільм Я винен (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крістоф Ламотт
В ролях: Брюно Дебрандт, Марі Денарно, Самуель Жуи, Хлоя Ламберт, Крістель Ребуль, Фредерік Буран, Мартін Кості, Мартін Шевальє, Бенуа Жірос, Джульєтт Невіл

загрузка...