Сьюзен тільки починає жити самостійно, їй потрібно знайти роботу, щоб платити за рахунками. Дівчину беруть в офіціантки в одне з придорожніх кафе, розташованих на жвавій трасі. В перший же робочий день на голову бідної дівчини звалюється купа неприємностей і проблем. Касу намагається пограбувати невдалий грабіжник, який почав вимагати гроші, погрожувати розправою, але у самого не виявилося нічого зі зброї при собі. Як дилетант виплутається з цієї ситуації? У туалеті кафе зустрілися два давніх приятеля, які ніяк не могли знайти час для вирішення своєї суперечки.

Вони вирішили, що зараз настав відповідний момент. Це були два співака. Який же спір вони будуть дозволяти? Біля заправки зібралася група престарілих бандитів, які починають згадувати минуле і вирішують, що пора зайнятися серйозною справою. Вони обмірковують план пограбування. Але і воно не задається, як і всі починання героїв в цей день. Двоє підлітків скоїли викрадення, з надією отримати хороший викуп за свою жертву. Але їх заручник виявився дуже хитрим, так що навіть поліція не така страшна, як ця людина.

Чим же закінчиться цей день для всіх героїв? Чи зможуть вони завершити розпочате? І чи вийде Сьюзен на роботу після цього? Фільм Я завжди хотів бути гангстером (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Самюель Беншетрі
В ролях: Ганна Муглалис, Едуард Баер, Жан Рошфор, Лоран Терзіефф, Жан-П’єр Кальфон, Венантіно Венантіні, Роже Дюма, Ален Башунг, Арно, Були Ланнерс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress