загрузка...


Центральним персонажем фільму під назвою «Я згодна» виступає чарівна дівчина на ім’я Шарлотта Беннет. Вона ще молода, проте вже встигла побудувати фундамент для подальшого життя. Героїня у всіх сенсах є найуспішнішою персоною. Завдяки природній кмітливості та важкій праці вона відкрила власну кондитерську фабрику, яка приносить досить не погані гроші. Жінка встигла знайти хлопця своєї мрії і планує довгоочікувану весільну церемонію. Але коли до завершення одруження залишається тільки поставити підпис, відбувається нез’ясовне…

Цілих три роки вона намагається поставити штамп в паспорті, але будь-які спроби виявляються провалом. Виявляється Шарлотта просто не готова до відповідального кроку і в останній момент вигадує чергове виправдання, щоб перенести весілля. В результаті вона серйозно псує відносини з коханим, який все сильніше наполягає на узаконенні почуттів. Однак труднощі тільки починаються… На горизонті з’являється колишня подружка нареченого і будує плани з переманювання на свій бік. Спокусниця прекрасно знає, що потрібно для того, щоб відвести мужика.

Таким чином мрії Беннет про міцної сім’ї поступово руйнуються і якщо вона не зможе пересилити необгрунтоване почуття страху, то про чоловіка можна забути назавжди. Фільм Я згодна (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крісті Уїлл
В ролях: Джен Лиллей, Маркус Роснер, Джессіка Лаундс, Паоло Каррерас, Алістер Ебелл, Марк Брендон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress