загрузка...


В молодості Грегг Робінсон служив в спецвійськах, виконуючи найнебезпечніші бойові завдання. Зрозуміло, що за період кар’єри йому довелося вбити величезна кількість людей просто тому, що для цього надходив відповідний наказ. Демобілізувавшись з армії, чоловік планував почати все з чистого аркуша, завести сім’ю, виростити дітей, нарешті, бути законослухняним, скромним громадянином рідної держави. Тихе існування далеко від пострілів і постійної небезпеки докорінно змінило колишнього, суворого військовослужбовця.

Тепер він щонеділі відвідує церкву, знає напам’ять молитви, а незабаром і зовсім здивував близьких, заявивши, що має намір стати священнослужителем. Чоловік щиро вважав, що тільки таким чином зможе замолити численні гріхи, яких за ним числиться чимало. Непомітно пробігло сімнадцять років. Куїнн, єдина дочка Грега, підросла, перетворившись на справжню красуню. Правда, останнім часом непорочна дівчинка сплуталася з місцевим хуліганом на ім’я Роман.

Спостерігаючи за відносинами хлопців, батько вирішив трохи охолодити запал парочки, примусово відправивши Куїнн в літній табір. Але що, якщо дівчина по-справжньому обожнює свого молодого чоловіка? На що здатна юна красуня заради коханого хлопця? Фільм Яблуко спокуси (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Грег Гелловей
В ролях: Іззі Коффі, Крісті Фарріс, Деррін Девітт Хенсон, Грегорі Алан Вільямс, Рода Гріффіс, Аджіона АЛЕКСУС, Маріана Толберт, Chase Wainscott, Зої Майерс, Грейсон Кілпетрік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress