Фільм Як Джефф намагався врятувати світ (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет даної картини закручений навколо самого звичайного керуючого менеджера одного боулінг-клубу. З «Світом Вінкі» пов’язав своє життя наш герой. Рутина — це друге ім’я Джефа. Вся справа в тому, що він приходить в клуб найпершим, а йде одним з найостанніших. Він вже прекрасно знає розмір взуття постійних клієнтів. Одного разу господар клубу оголошує про те, що скоро закриє заклад. І тоді наш герой намагається його врятувати. У стінах клубу він виявляє якийсь секрет, який дозволяє постійно тримати м’яча в русі і нехай це будуть не прямі доріжки, а непереборні лабіринти.

Джефф запам’ятав розмір взуття всіх постійних відвідувачів клубу і знає всі дивацтва своїх колег по роботі. Рутина — це друге ім’я Джеффа, і йому подобається постійно робити одну і ту ж роботу. Коли він дізнається, що власник клубу (Джим О Хейр) планує продати заклад, то починає усвідомлювати, що ця комфортна життя може вислизнути з його рук. Тепер йому потрібно знайти будь-який спосіб врятувати «Winky’s World».

Секрет, захований в стінах будівлі, може бути саме тим, що потрібно для того, щоб тримати м’яч в русі, коли доріжки починають більше походити на лабіринт, ніж будь-коли раніше. Фільм Як Джефф намагався врятувати світ (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кендалл Голдберг
Актори: Джон Хідер, Джим О Хейр, Брендан Мейер, Майя Ерскін, Стів Берг


загрузка...