Головною героїнею цієї комедійної мелодрами виявляється звичайнісінька учениця коледжу. Одного разу за сюжетом «Як леді» вона допомогла влаштувати особисте життя своїй кращій подрузі. Вся справа в тому, що наша героїня допомогла їй знайти хлопця, який припав їй до смаку. Ось тільки головна героїня зрозуміла, що вона зайва в цій історії кохання. Тепер для неї починається зовсім інше життя. Їй доводиться стикатися з реаліями сучасного дорослого життя.

А тут суворий закони і на миле личко нікому немає ніякого діла, потрібно вміти крутитися, щоб знайти своє місце під сонцем. Молодіжна мелодраматична комедія про те, як жодна добра справа не залишається безкарним. Дві кращі подружки вчилися в коледжі. І однією з них дуже подобався хлопець. Друга подруга — кмітлива і жвава дівчина, влаштовує їх знайомство. Знайомство пройшло вдало і парочка почала зустрічатися.

Та справа в тому, що вона чужого щастя залишилася нікому не потрібна і самотня, її подружка кинула. Так, головна героїня кінострічки отримує перший досвід дорослого несправедливого життя. Фільм Як леді (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брент Крафт
Актори: Стефані Сімбарі, Еллі Галлерані, Беверлі Д’анджело, Zak Steiner, Олівія Луккарді

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress