загрузка...


Цей захоплюючий фільм був знятий за мотивами однойменного творіння Д. Шахова «Сповідь Задрота». За короткий проміжок часу кінокартина отримала затяту популярність і встигла нашуміти в безкрайніх просторах всесвітньої павутини. Сюжет оповідає про простих програмістах з провінційного міста, створили бізнес з абсолютного нуля. В один чудовий момент два завзятий одного Коля і Женя усвідомлюють, що інтернет можна непогано використовувати для заробітку великих сум. І створюють власний сайт, куди в масовій кількості закачують порно-ролики. Такого ажіотажу вони не очікували, і гроші стали сипатися на них купами.

У підсумку вони розширюють свій бізнес, займаючись тепер нелегальною торгівлею комп’ютерної та побутової техніки. Всі товари продумані хлопці скуповували конфіскатом, так як на легальне ведення справ коштів у них не вистачало. Вийшовши на простори сучасного бізнесу, хлопці швидко з головою йдуть в світ жадібних олігархів, спритних чиновників, жорстоких кримінальних авторитетів і затятих журналістів. Фільм Як підняти мільйон. Сповідь Z@drota 2014 дивитися в хорошій якості HD 720p.

А в подальшому перед молодими бізнесменами встане непростий вибір: йти на поводу у прогнилого із-за корупції світу чи йти проти самої системи, але піддаючи небезпеки близьких і самих себе.

Режисер: Клим Шипенко
В ролях: Віктор Грудев, Дмитро Калязин, Соня Карпуніна, Анастасія Акатова, Микола Амосов, Олександр Самойленко, Лідія Байрашевская, Михайло Бабічев, Любов Толкаліна, Михайло Довженко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress