Ліз Лівінгстон прославилася як автор кулінарних видань, а також майстер рукоділля. В її таланті ніхто не сумнівається. Колеги поважають Ліз, у неї є багато шанувальників, які постійно радують її своєю увагою. За час своєї діяльності жінка змогла заснувати популярний журнал, який набрав високі конкурентоспроможні можливості. Прийшов час залишити свій значущий пост, який приніс їй чимало приємних моментів по життю. Залишаючи насиджене місце директора, Ліз прийняла рішення передати свої керівні посади дочки на ім’я Кендіс. Правда, виникли деякого роду складності.

Дочка не вміє ні шити, ні готувати і серйозно переживає з цього приводу. Щоб вона не робила, це дозволяє їй відчувати себе невдахою. Напередодні Різдва Кендіс отруїлася в невелике містечко. Там їй належало стати помічницею батька однієї дівчинки. Він намагається влаштувати для своєї дочки справжнє свято. Кендіс відповідально підійшла до справи. Вона навіть не могла припустити, що дана поїздка допоможе їй повірити в силу свята, який так любимо багатьма.

Напередодні Різдва вона зрозуміла, що кулінарний талант не є головним у світі. Є щось більше, що дозволить людині знайти справжнє щастя. Фільм Як відсвяткувати Різдво (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Робін Данн
В ролях: Тамара Альмейда, Ana Araujo, Марсія Беннетт, Ннека Елліот, Това Епп, Майкл Ханрахан, Елва Мей Хувер, Ховард Хувер, Ліндсей Ліз, Джейн Моффат

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress