Фільм Як вкрасти мільйон (1966) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Шарль Боннэ є художником. Але за все своє свідоме життя йому не вдалося досягти особливих успіхів у сфері живопису. Адже його картини не отримують позитивних оцінок. Зовсім інакше йдуть справи з копіями відомих картин, які йому вдається підробити самим майстерним чином. Він представляє їх на загальний огляд і продає в якості оригіналів, що приносить йому великі грошові суми. Практично нікому не вдається відрізнити ці підробки від оригіналу, що свідчить про особливе майстерності Боннэ. Незабаром він отримує пропозицію, з проханням виставити в музеї статуетку Венери.

Ніхто не знає, що вона є всього лише черговий підробкою Боннэ. Дочка Ніколь намагається відрадити його від цієї думки, але той не слухається її і погоджується на пропозицію. Він підписує всі необхідні документи страховки сумою в один мільйон доларів. І тільки після цього він несподівано дізнається, що статуетку в обов’язковому порядку відправлять на експертизу. Тепер шахрайство Боннэ буде викрито. Тоді витончена Ніколь вирішує викрасти статуетку з музею, перш ніж її відправлять на експертизу.

Але зробити це практично неможливо. З цієї причини вона просить допомоги у якогось Саймона Дермотта, якого сприймає як професійного домушника. Фільм Як вкрасти мільйон (1966) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вільям Уайлер
В ролях: Одрі Хепберн, Пітер О’тул, Ілай Уоллак, Х’ю Гріффіт, Шарль Буайе, Фернан Гравей, Марсель Даліо, Жак Марен, Мусташ, Роже Тревиль


загрузка...