Фільм Як я став … (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Олександр цікавий хлопчина. Він народився і виріс в багатій родині, що дає йому право жити на широку ногу. Зовсім недавно він став студентом перспективного університету. Йому абсолютно не цікаво ходити по різноманітних тусовках і вечірках. Хлопець не розуміє однолітків, як можна витрачати стільки часу на всілякі незрозумілі справи. Він упевнений, що в світі існують речі набагато важливіше всього цього. Незабаром він випадково чує розмову батьків на підвищених тонах, що стає справжнім випробуванням. Він вибігає з дому і йде просто бродити по темних вулицях міста, що б забути про всі навалилися неприємності.

Він не помічає, як виявляється в прекрасному місці. Це довгий перехід через дорогу, він засклений з усіх боків, і звідси можна спостерігати за величезним потоком машин. Подивившись вперед, він бачить красиву дівчину, вона просто стояла, не рухаючись, і дивилася вдалину. Юнакові шалено захотілося з нею познайомиться, вона досить старша за нього, але подібний факт його не лякав.

Вони починають розмовляти, навіть не замислюючись, розповідають один одному про власні неприємності. Попереду їх чекають зустрічі і прекрасний час, проведений удвох. Фільм Як я став … (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Павло Мірзоєв
Актори: Павло Табаков, Ольга Лерман, Роза Хаірулліна, Сергій Пускепаліс, Софія Синіцина, Денис Власенко


загрузка...