Фільм Якісні проблеми (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Бейлі і Дрю-звичайна, середньостатистична сімейна пара, що живе буденним життям, переповненою численними, різноплановими турботами. Їх побут повністю нагадує повсякденність інших сімей, в яких виховується пара невгамовних дітлахів, що вимагають великої уваги. Обоє батьків працюють, щоб забезпечити стабільний достаток, дозволяє створювати нормальні умови існування для всіх домочадців, не позбавляючи необхідних речей. Нещодавно в метушливу, переповнену численними невідкладними справами буденність додалася дуже істотна, неприємна деталь. Після планового обстеження в поліклініці з’ясувалося, що у Бейлі розвивається рак грудей.

Страшне захворювання вимагає інтенсивного лікування і великої моральної стійкості від пацієнтки, що не бажає ускладнювати своїми проблемами життя близьких людей. Незважаючи на нерадісну новину, їй доводиться сміятися і створювати вид загального благополуччя, оскільки незабаром планується проведення іменин восьмирічної дочки. Фільм Якісні проблеми (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вечірка очікується грандіозною, тому немає часу для сумних роздумів. Додаткові проблеми і серйозні переживання створює дідусь, який страждає недугою Альцгеймера.

Режисер: Брук Парді, Даг Парді
Актори: Брук Парді, Даг Парді, Maxwell Purdy, Scout Purdy, Кріс Малки


загрузка...