Це історія расової ненависті і утиску прав чорношкірого населення. Афроамериканець на ім’я Фонні намагається заробляти незвичайним способом, він продає власноруч зліплені скульптури, які робить за своїми ескізами. Його твори мистецтва досить популярні і дають можливість чорношкірому хлопцю знімати квартиру в дорогому районі великого міста. Після тривалого роману з подругою на ім’я Тиш, він отримує звістку про її вагітність. Закохані будують плани на майбутнє, мріючи зв’язати один одного узами священного шлюбу. Але, на жаль, їх райдужним планам не судилося збутися. Білошкірий поліцейський, що ненавидить афроамериканців, виступає зі звинуваченням фоні в згвалтуванні дівчини.

Продажний поліцейський поспішає передати кримінальну справу на розгляд суду. Прокурор не став приділяти увагу злочину чорношкірого, і зайняв однакову позицію з державним обвинувачем. Після швидкоплинного розслідування справи Фонні вирушає до в’язниці відбувати незаслужене покарання. Наречена Фонні не збирається здаватися і робить спроби підняти хвилю протесту проти незаконного рішення суду. Вона абсолютно впевнена, що звинувачення в згвалтуванні будуть зняті з нареченого, якщо вдасться підключити до обговорення ситуації громадськість. Фільм Якщо Біл-стріт могла б заговорити (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

До справи підключаються альтернативні ЗМІ та відомі правозахисники. Але суддя відмовляється переглянути рішення навіть під настільки лютим натиском громадськості. У цей час жертва згвалтування залишає Америку і відправляється в Пуерто-Ріко.

Режисер: Баррі Дженкінс
Актори: Кікі Лейн, Стефан Джеймс, Реджина Кінг, Колман Домінго, Тейона Парріс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress