Мелодраматичний фільм під назвою «Якщо тільки» розповідає про швидкоплинність життя, і про те, що люди в повсякденній суєті здатні забувати про своїх коханих, про спільне проведення часу, сподіваючись на завтрашній день. Головні герої картини Саманта і Йен – закохана пара, з не дуже гладкими відносинами. Саманта красива і емоційна дівчина, захоплюється музикою і потребує постійної підтримки свого коханого. Йен ж дуже заповзятливий і зайнятий молодий чоловік. Він багато часу проводить на роботі, нехтуючи можливістю побути зі своєю нареченою. Хлопець вважає, що зараз важливо стати на ноги, а потім у них буде все життя попереду.

З-за цього закохані дуже часто сварилися. Страшна трагедія повністю змінює ставлення Ієна до життя. За страшною випадковості Саманта гине в жахливій автокатастрофі. Юнак у розпачі. Як би він хотів все змінити. Зовсім несподівано доля посилає йому ще один шанс. Прокинувшись вранці, Йен усвідомлює, що відбуваються події вчорашнього дня, коли Саманта ще жива і здорова. Тепер у хлопця ще є шанс виправити все і можливо запобігти страшну трагедію. Фільм Якщо тільки (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але чи зможе він зробити неможливе, і обдурити злу долю? І складеться тепер його життя з Самантою по-іншому? Але Йен впевнений в одному, що цей день він зможе зробити найкращим в життя його коханої.

Режисер: Джил Джангер
В ролях: Дженніфер Лав Хьюітт, Підлогу Ніколлс, Том Уілкінсон, Діана Хардкэсл, Люсі Девенпорт, Рой Семпсон, Кевін Мур, Невілл Філліпс, Бен Риджвей, Тео-Ва Вонг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress