Фільм «Ялинки 2» — це продовження серії кінострічок за участю знаменитостей російського кінематографа, які об’єдналися в спробах створення комедійного шедевра. На цей раз сюжет оповідає про події між батьком, який працює поліцейським і його дочкою, яка бажає вийти заміж за хлопця кавказької національності. Батя не бажає бачити у своїй родині представника народу гір, і для цього намагається всіма силами перешкодити своїй дочці зустрічатися з ним і розвивати свої відносини. Довелося навіть піти на крайні і суворі заходи – батько замкнув свою любу донечку в камері попереднього ув’язнення.

У той же час два хлопця разом зі своєю бабусею вирішують розважитися, влаштувавши чергові безшабашные витівки. Звичайно – зв’язок між родичами повинна бути дуже міцною, однак необхідно також розуміти, що старші все ж повинні вести своїх нащадків, вказуючи їм на можливі помилки і невдачі. Також розповідається історія про кохання, в якій, як завжди, виявилася винна російська поштова служба. Фільм Ялинки 2 (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Поштове лист було надіслано багато років тому, і воно тільки зараз дійшло до адресата. І тепер у закоханих є справжній шанс виправити своє життя та досягти щастя.

Режисер: Дмитро Кисельов, Олександр Баранов, Олександр Котт
В ролях: Іван Ургант, Сергій Свєтлаков, Олексій Петренко, Ірина Алфьорова, Петро Федоров, Сергій Безруков, Володимир Меньшов, Віктор Вержбицький, Віра Брежнєва, Микита Пресняков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress