загрузка...


Живе в звичайній шестиповерхівки проста російська сім’я. Глава сімейства — музикант з інтелігентним обличчям — сидить без заробітку вже давно. Його друга половинка — справжня ломовий кінь, гарувати на важкій роботі, щоб оплатити навчання дочки в інституті і хоч чимось заповнити вічно порожній холодильник. У їх 19-річної дочки свої проблеми: прищі, вантаж нереалізованих бажань і сумне усвідомлення власної сірості. Фоном для сімейних лайок, що розгорається конфліктів і постійних трагедій стають безугавно звуки хронічного ремонту, затіяного ще в незапам’ятні часи своєрідним сусідом.

І на цю загрузла в щоденних турботах про хліб насущний осередок суспільства несподівано обрушується нова напасть: після багаторічного паломництва по святих місцях до них заявляється стара бабуся з боку батька. Старенька негайно починає читати тужливі молитви і кропити все святою водою, намагаючись залучити до цієї усіх інших. Фільм Язичники (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Все дивацтва або невдачі вона пояснює відходженням від Божого задуму і всіляко намагається повернути заблудлі душі родичів на шлях істинний. Чи вийде у закатованих виживанням людей розгледіти щось світле в своєму існуванні?

Режисер: Валерія Суркова
У ролях: Олена Нестерова, Валентин Самохін, Віталія Еньшіна, Тетяна Володимирівна, Дмитро Уроса, Артем Григор’єв, Анна Котова-Дерябіна

загрузка...