загрузка...


Для багатьох жінок після народження первістка материнство стає єдиною метою подальшого існування, включаючи самопожертву заради благополуччя з’явився дитини. Подружня пара молодих афроамериканців дуже щаслива в шлюбі, між ними встановлені прекрасні взаємини. Однак сімейне щастя затьмарюється відсутністю дітей, яких подружжя безрезультатно намагаються завести кілька років. Таша працює вчителькою і проводить багато часу в школі, де нещодавно колеги організували вечірку, щоб відсвяткувати її тридцятиріччя. В розпал свята іменинниця раптом втрачає свідомість. Виявилося, що несподівана непритомність викликаний наступила довгоочікуваною вагітністю.

Майбутня мати на медичне направляється обстеження, щоб загальний стан здоров’я перевірити. Проведена діагностика підтвердила, що пацієнтка вагітна, але була виявлена одночасно злоякісна пухлина, яка вказує на наявність раку грудей. Щоб від смертельного вилікуватися захворювання, доведеться позбутися від дитини. Фільм Єдиний вибір (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак жінка вибирає народження малюка, не погоджуючись на небезпечні для нього процедури. Вона має намір пожертвувати життям, щоб в цьому світ привести нове життя.

Режисер: Крістель Гібсон
В ролях: Джамаал Ейвері-молодший, Крістофер Бейтс, Вероніка Блейкни, Кіт А. Болден, Деніс Бутте, Маллиан Батлер, Ванесса Белл Келлоуей, Діана Де Ла Круз, Тимон Кайл, Бейлі Рей Фендерсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress