загрузка...


Карлтон Пірсон людина, що присвятив своє життя на службу Богові. Віра, стала головним змістом його життя, чому він і присвятив всі свої зусилля. На щастя, герой правильно сприймав віру, як засіб допомоги людям, за рахунок чого і знайшов помітну популярність. Адже він не шукав вигоди, не думав маніпулювати людьми або нести, будь-які переконання в маси. Карлтон, просто допомагав всім, хто потребує, по мірі своєї можливості, що і забезпечило славу, повагу і загальне визнання.

І чим більше він знаходив своєї слави, тим ширше було до нього увагу, тим частіше герой виходив друком. Він виступав на телебаченні, з частими інтерв’ю. Церкви запрошували його на проповіді перед величезною кількістю людей, адже вони в нього вірили, вважаючи людиною особливим. Більш того, Калтон запрошували в білих будинок на прийом до президента. Не важко зрозуміти, що його віра і відданість до справи, були найяскравішим виявом не дюжей волі. Його успіх, дозволив стати єпископом церкви, але на цьому, кар’єра героя і рухнула. Фільм Єретик (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Адже одного разу, без краплі сумніву, він заявив всім своїм послідовникам, що пекла не існує. У нього було божественне прозріння, про те, що пекло існує тільки на землі і все його не помічають, так як самі і створили.

Режисер: Джошуа Марстон
В ролях: Лейк Стенфілд, Джейсон Сігел, Чіветель Еджіофор, Мартін Шин, Денні Гловер, Кондоль Рашад, Трейсі Боннер, Хуан Гаспар, Кінг, Тоні Стюарт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress