загрузка...


Єва 2018 у HD якості, а так само дізнатися докладну інформацію. Молодий письменник закохується в свою музу — це не ново, але дана історія все ж відрізняється від попередніх. У його житті було багато муз, а він сам зробив собі письменницьку кар’єру в дуже ранньому віці. Його вміння бути в центрі уваги дорогого коштує. Не кожен зміг так себе розпіарити, щоб його твір відразу стало об’єктом загального обговорення. З того часу як він став всесвітньо відомим, стало нудно і жити, і творити. Здавалося, що ти вже всього досяг, і творча криза підкрався непомітно.

Він більше не шукав щастя в роботі, так і в особистому житті настала тиша. Все здавалося настільки безнадійним, поки не з’явилася вона. Героїня не сильно намагалася завоювати увагу героя, скоріше він сам її вибрав серед безликої маси. Щось було в цій дівчинці з жіночої посмішкою. Неначе вона знала те, чого не знали інші, і захоплювала його в країну мрій, ваблячи і кличучи за собою. Ця зустріч перевернула все його існування, але вже скоро стало ясно, що їм не по дорозі. Фільм Єва (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Здобути прихильність героїні стало справою принципу і він про все забув. Всі його існування зводилося лише до зваблювання спокусниці, яка не хотіла так легко здаватися. Чи досягне він свого, дивись в hd вже зараз.

Режисер: Бенуа Жако
У ролях: Ізабель Юппер, Гаспар Ульель, Джулія Рой, Рішар Беррі, Ellen Mires

загрузка...