Історія, яка стала основою сюжету драматичного фільму «Юність онлайн» сталася в Англії, країні, життя якої тісно пов’язана з морем. І життя п’ятьох героїв фільму, давніх друзів, так само були пов’язані морем і службою на вітрильних судах. Настільки міцної дружби не могло б створити просто захоплення яхт-спортоим, для них це була не розвагою, а самим життям. Сьогодні вони — дорослі, багато чого домоглися в житті люди, зустрілися в ресторані для того, щоб згадати минулі часи своєї юності, розквіт своїх сил, початок життя, мрії і надії.

Не у всіх з них склалося так, як було задумано, але, можливо, самим прекрасним в їх життях були саме ті плани, які вони будували багато років тому. Тепер, з висоти прожитого, всі минулі тяготи служби і роботи в морі здаються не тільки важкими, але і самими яскравими подіями, що сталися з ними. Тепер вони отримали багато чого, що можна здобути тільки на суходолі, — гроші, любов, успіх.

Але кращими всі п’ятеро все ж вважають роки поневірянь по морях, то час, коли у них не було нічого, і в той же час їм належав весь світ! Фільм Юність (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жюльєн Самані
В ролях: Кевін Азіз, Самір Ґесмі, Жан-Франсуа Стевенен, Лазар Минунгу, Девід Цур, Бастьєн Угетто, Камілла Політ, Мігель Боргес, Антоніо Сімао, Пауліно Монтейру

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress