Головна героїня забавною і легкої комедійної стрічки — маленька дівчинка, стає винуватцем своїх бід, пристрасно бажаючи зрости. Про неймовірне перевтілення підлітка на зрілу жінку розповідає захоплюючий казковий фільм «З 13 в 30». Дженніфер Гранер грає маленьку дівчинку дуже правдоподібно і зворушливо і Марк Руффало тут вражає щирістю своєї ролі. Задумка сценаристів унікальна і подана так, що хочеться вірити, що такі дива можливі в реальному житті. Хто з дітей не бажає скоріше вирости? До того ж, всі тринадцять років Дженні не особливо популярна серед своїх однолітків і самим невдалим днем стає день її народження.

Свято, від якого залишилися погані спогади, позаду. А на ранок дівчинка встає і, подивившись у дзеркало, не розуміє, хто вона така. За минулу ніч чарівним чином пролетіло цілих сімнадцять років і тепер її тридцять! Дженні успішна, багата і відома, а головне – вона велика. Мрія її збулася. Але так вона думає тільки перший час, не усвідомлюючи, скільки щасливих років вона втратила за власним бажанням.

Адже душа Дженні все така ж юна і не досвідчена і довгих років, перемотану вперед, вона не пам’ятає, на відміну від усіх, хто зараз з нею знайомий. Фільм З 13 в 30 (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гарі Вінік
В ролях: Дженніфер Гарнер, Марк Руффало, Джуді Грір, Енді Серкіс, Кеті Бейкер, Філ Рівз, Семюел Болл, Марсія ДеБонис, Кріста Б. Аллен, Шон Маркетт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress