Коли головним героям фільму «З Богами: Останні 49 днів» 2018 , Ангелів Смерті знову довелося вести душу померлої людини по загробному світу, вони ще не знали, яка важлива зустріч чекає їх попереду. А зустрівся їм дуже впливовий бог — Домовик — охоронець домашнього вогнища. З обов’язку служби він знав все і про всіх, і навіть про ангелів міг багато чого розповісти. Незважаючи на те, що безсмертні служителі небес налічують минуле понад тисячі років, дані про їх минулого життя не є втраченими. Троє нерозлучних провідників вирішують з’ясувати всі аспекти власного минулого, але для цього їм необхідно відправитися в небезпечну подорож.

Їх шлях лежить крізь простір і час, і веде у витоків даної історії. Тільки побувавши в далекому минулому, хлопці зможуть дізнатися подробиці своїх доль, і з’ясувати, що саме так тісно пов’язує їх один з одним. Адже весь час, що вони себе пам’ятають, їх діяльність завжди йде в команді. І навіть зустрічати покійних їм доводиться втрьох, щоб потім охороняти і допомагати душі проходити найскладніші випробування. Взагалі дуже цікаву тему підняли корейські кінематографісти. Невже насправді людина отримує шанс переродитися, якщо пройде 7 судів, і чесно відповість на каверзні питання 7 богів? Але як важко отримати цю можливість! Адже кожному є що приховувати.

І знайдуться таємні вчинки, за які треба нести відповідальність. Крім явних лиходіїв зустрічаються у світі і зовні безгрішні, але внутрішньо втрачені особистості. Фільм З Богами: Останні 49 днів (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кім Ен-хва
Актори: Ха Джон-у, Чу Джі-хун, Кім Хян-ги, Ма Дон-сік, Кім Дон-ук, Лі Джон-Дже, Чо Хан-Чхоль, Лім Он-хі, Кім Мен-гон, Чон Ю-ан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress