Фільм З чистого аркуша 29 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Центральним персонажем комедійного фільму під назвою «З чистого аркуша 29» виявляється тридцятирічний Арні, який усвідомив, що близькі були праві, стверджуючи, що його життєві успіхи просто сміховинні. Вони часто порівнюють його з однолітками, адже вони обзавелися сім’ями, хорошою роботою та соціальним статусом. Звичайно, герой хотів отримати пристойну посаду у великій фірмі, однак слабодухість і небажання трудитися змусило замінити його на більш цінного співробітника. Зрозуміло, він встиг відчути смак романтики, причому справа наближалася до весілля, та тільки чоловік не поспішав з діями, чим власне і згубив можливість обзавестися дружиною.

І нарешті батьки, яким набрид дорослий дитина, просто вирішили не пускати в будинок. Арні знаходиться в сум’ятті, судорожно вибираючи подальші варіанти. Можна спробувати пожити в автомобілі, прийняти душ на пляжі, а харчуватися в дешевих забігайлівках. Однак таке існування суперечить його принципам. Одного разу хлопець починає згадувати мрії своєї юності, коли здавалося, що підвладне абсолютно все. Правда зараз ситуація змінилася і повернути витрачені роки неможливо.

Намагаючись знайти вихід у спогадах минулого, він знаходить спосіб виправити долю — зустрітися з першим коханням, яка зможе допомогти почати все спочатку. Фільм З чистого аркуша 29 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Алекс Маганьа
В ролях: Мерфі Патрік Мартін, Дайана Соліс, Хейлі Амбріс, Рокі Харт, Каден Кількість, Шеррі Дриггс


загрузка...