Центральним персонажем комедійного фільму під назвою «З чистого аркуша 29» виявляється тридцятирічний Арні, який усвідомив, що близькі були праві, стверджуючи, що його життєві успіхи просто сміховинні. Вони часто порівнюють його з однолітками, адже вони обзавелися сім’ями, хорошою роботою та соціальним статусом. Звичайно, герой хотів отримати пристойну посаду у великій фірмі, однак слабодухість і небажання трудитися змусило замінити його на більш цінного співробітника. Зрозуміло, він встиг відчути смак романтики, причому справа наближалася до весілля, та тільки чоловік не поспішав з діями, чим власне і згубив можливість обзавестися дружиною.

І нарешті батьки, яким набрид дорослий дитина, просто вирішили не пускати в будинок. Арні знаходиться в сум’ятті, судорожно вибираючи подальші варіанти. Можна спробувати пожити в автомобілі, прийняти душ на пляжі, а харчуватися в дешевих забігайлівках. Однак таке існування суперечить його принципам. Одного разу хлопець починає згадувати мрії своєї юності, коли здавалося, що підвладне абсолютно все. Правда зараз ситуація змінилася і повернути витрачені роки неможливо.

Намагаючись знайти вихід у спогадах минулого, він знаходить спосіб виправити долю — зустрітися з першим коханням, яка зможе допомогти почати все спочатку. Фільм З чистого аркуша 29 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Алекс Маганьа
В ролях: Мерфі Патрік Мартін, Дайана Соліс, Хейлі Амбріс, Рокі Харт, Каден Кількість, Шеррі Дриггс

загрузка...