Фільм З іншого тіста (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой єврей, і він все своє довге життя працює у власній пекарні. Вже давно він займається випічкою самого різного хліба, кексів, печива, булочок, французьких багетів і дивовижних пончиків. Раніше його пекарня процвітала, і приносила йому непогані гроші, але зараз все змінилося, у нього проблеми з бізнесом. І так як старий уже немолодий, іншу роботу поза пекарні він собі знайти не може. Також у нього проблеми з ногами, так і з пам’яттю тепер теж. Є ймовірність, що саме з причини раптової поганої пам’яті, його випічка стала абсолютно іншою.

Його рідні не можуть дивитися на те, як мучиться їх близький, тому пропонують йому просити свій бізнес і піти на пенсію. Але чоловік з ними не згоден, вважає це неправильним. Він наймає бідняків для вирішення своїх проблем. Один з них молодий хлопець, який нещодавно приїхав з США з родиною. У цієї людини кожен день проблеми з поліцією. Все це з-за того, що він оселився в неблагополучному районі і торгує травичкою. Цей хлопець йде на вкрай вигідний і небезпечний хід. Він починає додавати у свою випічку особливий секретний інгредієнт.

А секретний він тому, що поліція не повинна про нього дізнатися, адже це травичка. Проте справи у пекарні після цього пішли в гору. Фільм З іншого тіста (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Ґолдшмідт
В ролях: Джонатан Прайс, Джером Холдер, Філіп Девіс, Ян Харт, Полін Коллінз, Ендрю Елліс, Малачі Кірбі, Наташа Гордон, Мелані Фріман, Джоель Бекетт


загрузка...