Фільм З. К. (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Не всі люди можуть спокійно жити. Деяким потрібно пройти через бурі щоб знайти справжній спокій. Головний герой історії є ув’язненим на ім’я Луїс. Одного разу, коли він гуляв серед нічних бульварів, то побачив добре одягненого чоловіка якого захотів пограбувати. Але ця ідея була так собі, тому що цей перехожий не збирався здаватися нахабного злодія. Не розрахувавши свої сили, головний герой вбиває чоловіка, за що і потрапляє за ґрати. Протягом перших кількох років він показував свій крутий норов. Луїс закочував скандали і вважався проблемним ув’язненим. Саме таким чином, герой намагався довести всім навколо що є головним в цьому місці.

Але проходить час і Луїс починає потихеньку заспокоюватися. Головний герой розуміє, що прийшла пора змінити свою поведінку. Він стає м’яким, поступливим, і здається, що ідеальніше ув’язненого немає. Луїс не збирався вплутуватися ні в які неприємності, тому що скоріше хотів вийти на свободу і вдихнути свіжого повітря. Фільм З. К. (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але коли до заповітної дати залишалося зовсім небагато, у в’язниці з’являється новий ув’язнений, який своєю поведінкою нагадує герою себе кілька років тому. Тепер Луїс ні за що не дасть хлопцю повторити всі його помилки.

Режисер: Мадлен Секлер
Актори: Джеффрі Райт, Вільям Фіхтнер, Бойд Холбрук, Мер Уиннингхэм, Девід Патрік Келлі, Юо Васкес, Бахни Турпин, Райан Кутрона, Ато Эссонда, Кевін Джексон


загрузка...