Фільм З любов’ю, Саймон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З любов’ю, Саймон онлайн – це історія про життя молодої людини, яка ще вчиться в школі і тільки починає пізнавати різні сторони дорослого життя. Звуть головного героя Саймон. Як і будь-який інший підліток, він мріє про кохання, і щоб вона була взаємної і справжньої, тільки от знайти її не так просто, як хотілося б думати. У підлітка є один секрет, про який ніхто поки не знає і дізнатися не має. Справа все в тому, що Саймон є представником нетрадиційної сексуальної орієнтації, а це означає, що знайти пару в своїй школі йому ще складніше, ніж все іншим, адже при цьому потрібно якось примудритися зберегти цю таємницю.

Оскільки з однокласниками головний герой не може поділитися своїми переживаннями, то шукати підходящих співрозмовників йому доводиться в інтернеті. Благо, сучасна молодь постійно сидить в мережі, так що поспілкуватися з ким-то на просторах віртуального простору не є проблемою. А адже Саймон досить симпатичний хлопець, милий і доброзичливий, крім того, він цікава особистість, тому з ним приємно спілкуватися. Одного разу, коли він в черговий раз зайшов в інтернет, Саймон почав листуватися з якимось хлопцем. Реальних імен вони не використовували, бо обидва залишалися один для одного анонімами. Чим більше головний герой листувався зі своїм новим співрозмовником, тим сильніше він прив’язувався до нього. Фільм З любов’ю, Саймон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Їх розмови ставали все більш щирими і відвертими. Єдине, що зміг дізнатися Саймон, що це хлопець вчиться з ним разом, але хто це саме, йому так і не було відомо. У чомусь ця інтрига була навіть приваблива, але незабаром вона почала набридати.

Режисер: Грег Берланти
В ролях: Нік Дж. Робінсон, Джош Дюамель, Дженніфер Гарнер, Майлс Хейзер, Кетрін Ленгфорд, Олександра Шиппі


загрузка...