У щасливому прийдешньому році герой-Теплична квітка страждань, що проростає десятки нирок обурення в штучно підтримуваних умовах. Це напружена драма з інтригуючим відгомоном Алана Ейкборна і «Фестена» Томаса Вінтерберга.Операторська робота Лорі Роуз інтимна і динамічна, і вона написана самим Вітлі за участю досить сильних акторів. Маскелл — сам Берстед, напружений хлопець середніх років, який з різних причин вирішив влаштувати велику новорічну вечірку для своєї сім’ї в орендованому заміському будинку. Він продовжує трепетно говорити про важливість «сім’ї», але з такою особою, як камінь, як ніби це відчуває його терпіння.

Приходять батьки хлопця, яких грають Білл Патерсон і Дун Макичан. З самого початку виникають проблеми. Обидва випромінюють невдоволення. Батько, мабуть, позичив у чоловіка гроші на якесь приречене ділове підприємство і тепер хоче взяти ще. Фільм З Новим роком, Колін Бестед (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Прибувши на вечірку, його мама навмисно спотикається об передню сходинку на шляху в особняк, який був орендований для цього заходи. З цього моменту її зі збентеженням катають в інвалідному візку. Абсолютно несимпатичне обличчя Маскелла дуже смішне.

Режисер: Бен Вітлі
Актори: Ніл Мескелл, Sura Dohnke, Marvin Maskell, Nicole Nettleingham, Дун Макічен, Білл Патерсон, Хейлі Сквайрс, Марк Монеро, Річард Гловер, Судха Брухар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress