Фільм З Вегаса в Макао 3 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«З Вегаса в Макао 3» фантастичний бойовик, зроблений в кращих традиціях китайського кінематографа. Глядача очікує насичений динамічний сюжет, багато бійок, гумору. Кен віддає свою єдину і кохану дочку заміж. Наречений Вінсент дуже хороша людина і учень Кена, але незважаючи на це батько дуже важко сприймає майбутнє розставання з дочкою. Однак, весілля вже в розпалі, її святкують у Макао і це свято має стати незабутнім і грандіозним за своїм розмахом. У самий кульмінаційний момент свята з’ясовується, що на весіллі присутня робот-бомба.

Знешкодити його не вдається і в результаті відбувається вибух. Молодята постраждали найбільше — вони обидва впадають в кому і потрапляють в палату інтенсивної терапії. Звичайно ж, цей саботаж був спрямований проти Кена, якого звинувачують у махінаціях і заарештовують. Фільм З Вегаса в Макао 3 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Арешт Кену не перешкода, він приймає рішення зібрати своїх вірних друзів і знайти організаторів вибуху. Чи зможуть старі приятелі відшукати організатора вибуху, адже це дуже впливова і багата людина?

Режисер: Он Цзін
В ролях: Sally Victoria Benson, Джекі Чун, Нік Чунг Ка-фай, Девід Чіанг, Чоу Юнь-Фат, Anita Chui, Марія Кордеро, Ендрю Даш, Чарльз Хеунг, Джекі Хеунг


загрузка...