загрузка...


​​​​Троє хлопчаків були знайомі з самого дитинства. Живучи по сусідству, Олександр, Жиль і Француа разом ходили в місцеву Католицьку церкву, ділилися секретами, намагалися придумати, як протистояти батькам і церковним служителям. На жаль, ще в ранні роки їх змушували бути покірними, слухатися беззаперечно старших і не перечити їм. Але такі прості істини наклали незабутній відбиток на життя кожного з героїв. Після закінчення школи, шляхи молодих хлопців розійшлися, і кожен з них пішов своєю дорогою. Дружба з кожним днем сходила нанівець, і всі троє будували своє життя так, як вони це бачили. Але чи правильно вони робили?

Через двадцять років доля зводить чоловіків разом і будучи сорокарічним, Жиль, Олександр і Француа приїжджають у місто, діляться один з одним своїми здобутками і з жахом дізнаються, що священик на ім’я Бернард Прейн подвергавший кожного з них насильства все ще працює наставником малолітніх відвідувачів церкви і продовжує творити звірства. У свій час, хлопці боялися зізнатися в тому, що з ними творять за стінами, адже дорослі б не повірили.

Але тепер вони вирішують постати на суді в якості свідків, але чи отримає ґвалтівник заслужене покарання або йому вдасться вимолити Боже прощення? Фільм З волі божої (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Франсуа Озон
Актори: Мельвіль Пупо, Дені Меноше, Сванн Арло, Ерік Каравака, Франсуа Марторе, Бернар Верле, Жозіан Баласко, Мартіна Ерелі, Елен Венсан, Франсуа Шатто

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress