Фільм За лаштунками (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Театральні вистави досі збирають повні зали, хоч на дворі і вік стрімких технологій та інновацій. Не виходячи з дому переглянути будь-який бажаний жанр і напрямок. Але живу гру і особливу атмосферу, нічим не замінити. На сцені глядач насолоджується черговою постановкою, присвяченою любові, дружбі, зраді, конкуренції. В одному з театрів виступи тривають навіть незважаючи на гостру нестачу акторів і фінансового забезпечення з Міністерства культури. Спритний керівник крутиться, як може, долаючи різні труднощі. З кожним днем стає складніше утримувати єдиного талановитого артиста, який знаходиться в постійному пошуку кращих перспектив і можливостей.

Чоловік обурений, що змушений витрачати свій дар на другорядні ролі, отримуючи крихітний гонорар. Він би давно знайшов інше місце, але якимось дивом директору театру вдається відмовляти його від звільнення. У цей час спеціальна людина, кричущий «Браво» в кінці вистави, несподівано забуває про свої обов’язки, коли бачить на сусідньому сидінні перше кохання.

Бравист втратив голову від такої приємної несподіванки. Спогади нахлинули солодкою хвилею і забрали в далеку і безтурботну юність. Фільм За лаштунками (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ілля Єрмолов, Ігор Каграманов, Евеліна Барсегян
Актори: Юрій Стоянов, Павло Дерев’янко, Карина Разумовська, Вікторія Верберг, Денис Фомін, Алевтина Даниленко, Віктор Барченко, Сергій Бредюка


загрузка...