загрузка...


У центрі оповідання кінофільму За мною останній танець виявляється молода дівчина на ім’я Сара, яка з раннього дитинства мріяла про кар’єру прими-балерини. Заради досягнення своєї заповітної мети вона вирішила відправитися в Нью-Йорк, де власне і вступила в кращу балетну школу. Хореографією тут займається досить відома прима – Моніка Делакруа, по натурі вона є дуже зарозумілою і суворою особливою, але з дивовижною цілеспрямованістю, чого і стала для героїні прикладом для наслідування. З того моменту вона прагне зробити все можливе тільки б домогтися реальних успіхів.

Щоб здійснити свою потаємну мрію, Софі доводиться відмовитися від багатьох благ. Але ось одного разу вона заводить знайомство з молодим музикантом – Майлзом, який вносить корективи в її намічені плани. Вона йшла до цього немов крізь терни до зірок. І ось, одного разу доля їй посміхається у вигляді можливості вступити в школу мистецтв. Сара з блиском здає всі вступні випробування і ставати студенткою престижного навчального закладу. Фільм За мною останній танець 2 (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер її мрія стала на крок ближче. Вона наполегливо тренується в хореографічному залі, відточуючи техніку і майстерність. Дівчина просто впевнена в тому, що одного разу стане примою в найпрестижнішому балеті світу.

Режисер: Девід Петрарка
В ролях: Ізабелла Міко, Коламбус Шорт, Жаклін Біссет, Марія Брукс, Обрі Долар, Іен Бреннан, Трейсі Армстронг, Шона МакКенна, Не-Е, Дайан Фабіан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress