загрузка...


Фільм «За сигаретами» — це історія про жінку, яка захотіла, хоч на трохи, змінити й урізноманітнити своє життя. Ім’я головної героїні-Бетті, зовсім недавно їй виповнилося 60 років. Вона живе з мамою і володіє рестораном, здавалося, що все добре, але одна подія вибиває Бетті з калії. Її кохана людина проміняв її жінку більш молодих років. Таке удар долі штовхає жінку на незвичайне рішення. Вона вирішує поїхати в магазин за сигаретами, але ця подорож затягується. Всі магазини закриті, та й повертатися вона зовсім не хоче. Гіркота від вчинку коханої людини не дає їй спокою.

Та й до матері вона не хоче повертатися, у якої досить складний характер, та й вік дає про себе знати. Втомившись від усього, вона вирішує взяти паузу, перепочити і подумати, що ж робити далі. Доля зводить її зі старим, який розповідає їй свою нещасну історію кохання. Потім, гуляючи все ніч, на ранок вона прокидається в номері готелю, в ліжку з невідомим чоловіком, ім’я якого вона навіть не знає. Фільм За сигаретами (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Після всіх цих пригод, Бетті забирає свого онука, і разом з ним, відправляється в подорож, яка приведе її в готель, який знаходиться на морському узбережжі. Що ж буде далі?

Режисер: Емманюель Берко
В ролях: Катрін Деньов, Немо Шиффман, Жерар Гаруст, Камілль, Клоді Жансак, Поль Ами, Мілен Демонжо, Афсиа Ерзі, Евелін Леклерк, Валері Лагранж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress